top of page

Sipariş Teslimi

Sipariş ettiğiniz ürünlerinizi kuryeye ve kargo firmasına tam ve sağlam durumda teslim etmekteyiz. Ürünlerinizi  teslim alırken lütfen zarar görmemiş durumda olduklarından emin olun.  Ürünlerin size ulaşması sırasında oluşabilecek zararlar hakkında şikâyetlerinizi kargo firması yetkilisine belirtmeniz gerekmektedir. 

 

Sipariş Teslim süresi

Ürünleri belirttiğiniz adrese göre uygun kargo şirketi ya da kurye ile ulaştırmaktayız. Siparişinizi aldıktan sonra  1-2 iş günü içinde sevk ediyoruz. Size teslim edilme süresi bulunduğunuz il, kargo şirketi ve yoğunluklarına göre değişiklik gösterebilir. 

Ödeme İadesi

Ürünlerde üretimden& paketlemeden kaynaklanan bir sorun olmadığı taktirde para iadesi yapamıyoruz.  Ancak farklı ürünlerle değişim yapabiliyoruz. 

 

Ürün İadesi

İadeler satın almadan sonra 30 gün içinde faturası ile yapılmaktadır.  Bize gönderdiğiniz ürünleri öncelikle inceliyoruz. "Ödeme iadesi" maddesinde belirttiğimiz şartlar oluştu ise para iadenizi 15 gün içinde gerçekleştiriyoruz. Ürün değişimi için mutlak surette açılmamış ve kullanılmamış orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte 30 gün içinde orijinal faturası ile bize gönderilmelidir. . Bize gönderdiğiniz ürünler tarafımızdan incelenecektir.  Kabul edilecek  durumda olmayan ürünlerin iadesi gerçekleşmeyecektir  ve tarafınıza tekrar aynı şekilde gönderimi sağlanacaktır. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura ve iade sebebini ve yerine almak istediğiniz ürünleri içeren bir e posta ya da not ile gönderebilirsiniz. Değişim talebiniz tarafımızdan kabul olduğu takdirde yerine almak istediğiniz ürünler varsa fark ödemesi ve kargo masrafı tarafınızdan ödendikten sonra ürün gönderimi gerçekleşecektir. İndirim ve kampanyalı ürünlerde iade ve değişiklik yapamıyoruz. 

 

Sipariş İptali

Yeni verdiğiniz siparişinizin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargoya çıkmamış olması gerekmektedir Size henüz ulaşmayan siparişinizi iptal etmek isterseniz ürününüz kargoya teslim edilmeden yapabilirsiniz. 

bottom of page