• mika

Cesur, boyun eğmeyen, açık sözlü... ve tamamen hayvan dostu :) Kat Von DÖzellikle TLC kanalındaki reality programından tanınan Amerikalı bir dövme sanatçısı, manken ve müzisyen olan ve Kat Von D olarak bilinen Katherine von Drachenberg’in geliştirdiği makyaj markası tamamen vegan ve hayvanlar üzerinde test edilmiyor.


Marka bir vegan ve hayvan aktivisti olan Kat Von D, hiçbir hayvansal içerikli maddeler içermeyen ve hayvanlar üzerinde test edilmeyen yüksek performanslı güzellik ürünleri yaratma konusundaki kararı sonucunda ortaya çıkıyor. Kat balmumu ve böceklerden yapılan kırmızı bir oya olan karmini kullanmayı reddederek daha iyi alternatiflerle renkten ödün vermemeyi başarıyor ve güzelliklerine düşkün olan hayvanseverler için güvenli seçenekler sunuyor.

Kat Von D kendisini ve makyaj serisini “cesur, boyun eğmeyen, açık sözlü ve kendi içinde farklı” olarak değerlendiriyor.


Kat Von D’nin cesur renkleri ve özelleştirilebilir paletleriyle tanışmak için online mağazasına bakabilir ya da Sephora mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.


© 2017 mika for earth