• mika

Kadınların özel günlerine özel ürünler


Genital bölgenin temizliği ve özel günlerde kullandıkları pedler şüphesiz kadınlar için en hassas konulardan bir tanesi. Bu konularda en ufak bir rahatsızlık gün boyu sürecek güvensizlik ve mutsuzluğa neden olabiliyor.


Genital bölgenin ph değerinin farklı olmasından dolayı vücut temizliğimizde kullandığımız ürünler bu bölgede tahrişe neden olabilir. Bu nedenle mika size tamamen organik ve bitkisel temizleyiciler olan Ecowell ve Eboristica’yı öneriyor. Her iki markayı da internetten satın almanız mümkün.


Adet günleri söz konusu olduğunda ise artık hem organik hem de inovatif seçenekler mevcut. Bunlarla adet döneminizde aniden tenis oynamaya başlayıp parendeler atabilir misiniz bilemiyoruz ama doğa, hayvanlar ve kendiniz için bir iyilik yapacağınız kesin 😊


Adet günü ürünlerinde en yenilikçi ve en çevreci ve doğa ile dost ürün adet kapları. Türkiye’de de Lunette markası ile bulmak mümkün. Adet kabı yıllarca kullanılabildiği için hem dünyadaki atığı azaltıyor hem de elbette ekonomik. Markanın sitesinden bu kaplar satın alınabiliyor.
Aklınızda bir çok soru işareti olduğuna eminiz. Lunette’in sitesinde hepsine yanıt bulabilirsiniz.

Efendim ben daha gelenekçiyim derseniz Natracare in organic pedlerini alabilirsiniz. Natracare ürünleri tamamen vegan.


Ayrıca marketten alabileceğiniz markalardan Molped hayvanlar üzerinde test yapmıyor.

© 2017 mika for earth