• mika

İçinizdeki gök kuşağını saçınıza yansıtırken doğayı ve hayvanları da koruyun
Tıpkı seçtiğimiz kıyafetlerimiz, takılarımız gibi saçlarımızın rengi de kişiliğimizi yansıtmanın, kendimizi ifade etmenin ve duruşumuzu ortaya koymanın bir yolu. Ancak hiç kimse kişiliğinin renklerini saçlarına yansıtırken onlardan fedakârlık etmek ve saçlarını yıpratmak istemez. Tabi hiç birinizin saçlarınızda gökkuşağı dans ederken doğaya ve hayvanlara zarar vermek istemeyeceğinizi de biliyoruz. Bunun için en güzeli hayvanlar üzerinde test edilmemiş ve 100% bitkisel saç boyalarını tercih etmek ve kuaförünüzün de bu boyaları kullandığından emin olmak.


Bitkisel saç boyaları genellikle, geçici, yarı kalıcı veya kalıcı formüller halinde gelen, kına gibi bitkisel bazlı boyalardır. Bu boyalar saçlarınızın daha canlı ve parlak görünmesini sağlaycak ve bakım yapacak esansiyel yağlar ve kakao yağı gibi saçınıza iyi gelecek içeriklere sahiptir. Öte yandan bu tür boyaların içinde amonyak ve saçlarınızı yıpratacak kimyasallar bulunmaz.

Hal böyle olunca Mika durmadı ve hayvan dostu 100’de yüz bitkisel saç boyalarını sizin için araştırdı.© 2017 mika for earth