• mika

Hem Güneşle Hem Hayvanlarla Dost Olun

En son güncellendiği tarih: 10 Eki 2018

Bayram tatili için alışverişler başladıysa ve ilk hedef sıcak denizlere inmekse plaj çantanızı hazırlamadan önce bize kulak verin.


Güneşin tadını çıkarırken cildinizi de korumak için güneş kremi ve güneş sonrası nemlendiricileri artık hepimiz kullanıyoruz.

Cildimizin üzerine sürülen ürünlerin yüzde 60’ını emdiği düşünülürse sürdüğümüz kremin içeriği de oldukça önemli bir hale geliyor.


İçinde hayvansal madde bulundurmayan ve hayvanlar üzerinde test edilecek kimyasallara sahip olmayan ürünler hayvanlarla olduğu kadar cildinizle de dost.

Güneşin zararlı etkilerinden kaçınırken hem hayvanları hem de cildinizi korumak isterseniz içerikleri tamamen vegan olan Alba Botanica, Alterra, Avalon, Derma-e, Doa Kozmetik ve Eco Cosmetics tercihiniz olabilir.


Ayrıca tamamen organik yağlardan ve çinko oksitten üretilen Korina’yı, yine tamamen bitkisel yağ karışımlarından üretilen Raen’i ve muhteşem kokuları ve doğal içerikleri ile Olive Farm’ı özellikle incelemenizi öneririz.


Ayrıca yine hayvanlar üzerinde test edilmeyen Dr. Bauman, Environ, Kiss My Face, Lavera, Missha, Olive Farm, Raen, Solait, Sun Ozon ve Super Drug da tercih edebileceğiniz markalar arasında.


© 2017 mika for earth