• mika

Hayvan Dostu Marka : Zao Organic


Zao Organic Makeup, İtalya ve Fransa'da üretilen eko-lüks bir makyaj markası… Zao’nun ürünleri % 100 doğal, sertifikalı organik, toksik içermiyor, hayvanlar üzerinde test edilmiyor, glütensiz ve vegan!Zao’nun ürünleri % 100 doğal, sertifikalı organik, toksik içermiyor, hayvanlar üzerinde test edilmiyor, glütensiz ve vegan!

Organik kozmetiklerde 10 yılı aşkın deneyime sahip David Reccole’nin Zen ve Tao felsefelerinin doğaya saygı ilkesinden ilham alarak kurduğu Zao Essence of Nature ; sürdürülebilirlik vizyonu, minimal bir karbon ayak izi ve organik tarımdan elde edilen% 100 doğal bileşenlerin formülasyonu ile hayvan ve doğa dostlarının en favori makyaj ürünlerindne olmaya aday. Aynı zamanda vitaminler, mineraller ve antioksidanlar bakımından zengin, cildi rahatlatan, güvenilir ürünler makyaj sever kadınların da kalbini fethetmeye aday.


Gezegenimizin korunmasına bilinçli bir şekilde katkıda bulunan ve düşük karbon ayak izine sahip, sürdürülebilir şekilde üretilmiş ürünler üreten Zao’Nun ambalajları kontrollü hasat edilmiş bambudan yapılıyor. Ayrıca bambu bitkisinden elde edilen tozlar, yapraklar ve yağlar, tüm ürün serisinde güzellik ve sağlık özellikleri için kullanılıyor.


Zao tüm hayvan ve doğa dostları gibi güzel görünmenin sağlığınızı, hayvanların sağlığını veya gezegenin sağlığını tehlikeye düşürmemesi gerektiği felsefesi ile yola çıkıyor. Cildiniz üzerine koyduğunuz miktarın% 60'ını emdiğinden, Zao ürünlerinde asla ve asla zehirli maddeler kullanmıyor.


Sağlıklı yaşam tarzlarına adanmış tutkulu bir ekip tarafından geliştirilen saf malzemeler ve doğal pigmentlerin kullanıldığı makyaj serisi cildi aynı zamanda besliyor ve yeniliyor. Petrokimya türevleri veya sentetik koruyucu maddeler içermeyen , Zao ürünleri cilt için de sağlıklı.


Zao’yu farklılaştıran özelliklerinden birisi de doldurulabilir ambalajları! Basit ve yenilikçi sistem sayesinde, neredeyse tüm ürünler yeniden doldurulabiliyor. (gloss, mascara, eye liner, pencils, silk foundation ve nailpolish dışında). İçi değiştirilebilir (refill) olması ve geliştirilen ambalajlama sistemi sayesinde hem maliyet azaltıyor hem de çevreye korunmasına destek sağlıyor.


#hayvandostuyasam #veganyasam #crueltyfree #hayvandostu #makyaj #organikmakyaj #glutensiz

© 2017 mika for earth