• mika

Erkekler için hayvan dostu bakım ürünleri

Sağlıklı ve genç görünen bir cilt sadece kadınların değil erkeklerin de hayali…Uzun yıllar boyunca kendisine iyi bakmak isteyen erkekler eşlerinin, sevgililerinin ya da annelerinin kremlerini kullanmak zorunda kaldı! Neyse ki kozmetik sektörü erkeklerin kendilerine özgü ihtiyaçları için de ürünler geliştirmeye başladı da kadınlar da değerli kremlerini paylaşmaktan kurtuldular! 😊


Artık Erkekler Kendilerine Özgü Kozmetikleri Tercih Ediyorlar

Artık erkekler sert sabunlara ve ciltlerini kurutan traş kremlerine mahkum değiller. Oldukça iyi markaların doğal ve sağlıklı içeriklere sahip ürünleri ile onlar da kendilerine iyi bakabiliyorlar. Üstelik vegan içerikler ve hayvanlar üzerinde test edilmeyen ürünler sayesinde hayvan dostlarımızın acı çekmesine de aracı olmuyorlar.


Örneğin Alba Botanica hindistan cevizi lime’lı, kokusuz, aloe vera ve naneli, mango vanilyalı dört farklı çeşit traş kremi ile erkeklere hem cruelty free hem de vegan traş keyfi sunuyor. Alba Botanica’nın Leaping Bunny programına da dahil olduğunu bu vesile ile belirtelim. Internet üzerinden satin alınabilecek traş kremlerinin fiyatı 59 lira.Bitkisel içerikler kullanan ve hayvanlar üzerinde test yapmayan bir diğer marka da Aveda. Aveda erkeklere özel saç bakım, cilt bakım ve traş ürünleri sunuyor. Fiyatlar da oldukça ulaşılır. 39 liradan başlıyor.


The Body Shop da erkekler için arındırıcı cilt bakım ürünleri serisi sunan hayvan dostu markalardan birisi.Tüm ürün serileri vegan olan Erboristica ise traş sonrası ürünleri, sakal bakımı, banyo ürünleri cilt bakımı ve erkek parfümleri olmak üzere oldukça geniş ürün yelpazesi ile erkek bakımına hizmet ediyor.


Datça Yarımadasında doğal ve kültür ile yetişen bitkilerin ekstraktı ve kokularından elde edilen ve mango ekstratı içeren Olive Farm Vücut Misti ise erkeklerin cilt nemini karşılar ve tonik etkisi sağlıyor. Fiyatı ise 20 lira.Yine vegan ürün serilerine sahip Lavera ise hassas cilde sahip erkekleri düşünmüş ve onlara özel ürünleri ve nemlendiricinin yanı sıra duş jeli üretmiş.


Dermalogica’nın da traş ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Fiyatlar 90 liradan başlıyor.


Koreli Missha’nın erkek serisi ise farklı cilt ihtiyaçları için bakım ürünleri deodorantlar maskeler ve güneş koruyucular sunuyor. Kendi mağazalarından ve internetten satin alınabilir
Eminiz daha bir çok marka hem hayvan hem doğa hem de cilt dostu yeni serilerle erkek kullanıcılarını sevindireceklerdir. Mika takipte! Siz de takipte kalın ;)
#crueltyfreeskincare #vivecrueltyfree #stopanimalcruelty #cruelty #crueltyfreehaircare #crueltyfree #becrueltyfree #crueltyfreeliving #crueltyfreelife #crueltyfreefashion #stopcruelty #crueltyfreelifestyle #crueltyfreebrand #crueltyfreehair #crueltyfreecosmetics #crueltyfreebeautyproducts #crueltyfreebeauty #nocruelty #crueltyfreefood #animalcruelty #crueltyfreeblogger #crueltyfree🐰 #endanimalcruelty #animalcrueltyfree #crueltyfreeproducts

© 2017 mika for earth