• mika

Doğa ve hayvanlarla dost zulümsüz ve vegan saç bakım markaları

Siz de saçınızdan memnun olmadığınızda tüm günü keyifsiz geçirenlerden misiniz? Saçlarımız için her türlü masrafa katlanıyor ve güzel görünmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Bugün saçlarımızı muhteşem hissettirirken doğa ve hayvanlarla dost olarak kendimizi de iyi hissettirecek vegan ve zulümsüz saç bakım ürünü markalarını sıralıyoruz.Aslında seçenek o kadar çok ki… eğer zaten şampuanınız bu listede değilse bugüne kadar neden bu tercihleri yapmadım diye kendinize soracaksınız.
Sante'nin tamamı vegan ürünlerini internet üzerinden sipariş verebilirsiniz.Siveno saç bakımında erkekler, bebekler için farklı ürünlerin yanı sıra kepekli saçlara özel şampuan da sunuyor. Ürünleri Carrefour'larda ve internet üzerinden alınabiliyor.


Urtekram'ın ürünleri hem vegan hem organik hem de vegan. Saç bakımı için farklı ürünlerine internet üzerinden erişilebiliyor.
Batiste'nin kuru şampuanları tamamen vegan. Watsons mağazalarında bulunuyor.


Dalan D'olive in şampuanlarında hayvansal içerik bulunmuyor.

Doğal vegan marka Druide'in saç bakım ürünleri de bulunuyor. Online olarak satın alınabilir.Zigavus'un saç dökülmesine karşı geliştirilmiş doğal içerikli şampuanı vegan! Eczanelerden ya da internetten satın alabilirsiniz.

Giovanni 'nin saç bakım ürünlerini internet üzerinden satın almak mümkün.
Heliotrop saç ürünlerini internet üzerinden bulmak mümkün.

Iva Natura'nın "beyaz saçlar" gibi çok özel ihtiyaçlara yönelik vegan şampuanlarını internetten satın alabilirsiniz.


Maria Nila ürünlerine internet üzerinden ulaşılabiliyor.© 2017 mika for earth