• mika

Doğa ve insan dostu temizlik : Green Clean

Siz de bulaşık makinesinden çıkardığınız bardağı üzerindeki kimyasal kokusu gitsin diye kullanmadan çalkalama ihtiyacı duyuyor musunuz? Ya da evinizde temizlik ve hijyen sağlarken yerde emekleyen bebeğinizi, patisini yalayan kedinizi yavaş yavaş zehirlediğiniz hissine kapılıyor musunuz? Evet yalnız değilsiniz.. Mika da aynı hisleri yaşıyor.


Bu endişelerden kurtulmanın yolu ise organik ve bitkisel içerikli temizlik ürünleri kullanmaktan geçiyor. Organik lavanta ve portakal yağları gibi bitkisel içerikler kullanan ve Ecogarantie sertifikalı Green Clean gibi.


Green Clean'in bulaşık makinesi deterjanından; yağ çözücü gibi özel temizlik ürünlerine, sıvı sabundan çamaşır deterjanına oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Tamamı vegan olan ürünler hayvanlar üzerinde de test edilmiyor.


30 yılı aşkın süredir ürettiği temizlik ürünleri üreten Uzay Kimya'nın 2007 yılından bu yana organik ve doğal hammadelerle ürettiği Green Clean serisi oldukça geniş ürün yelpazesi ile hem insan, hem doğa hem de hayvan dostu temzilik vaat ediyor.


Green Clean; sahip olduğu Eco Garantie sertifikasının kriterlerine göre hammaddelerin yalnızca bitkisel olması değil, bu hammaddelerin üretimi sırasındaki aşamalarda çevresel etkiler de göz önünde bulunduruluyor.


© 2017 mika for earth