• mika

A vitamininden gelen mucize : Environ

Cilt bakım dünyasında çığır açan A vitamini formulasyonu ile üretilmiş ve özellikle güneşten hasar görmüş ciltlerde harikalar yarattığını iddia eden Environ hem vegan dostu hem de sadece insanlar üzerinde test ediliyor.
Cilt bakımı tarihinde A Vitamini formülasyonunun sunulması çığır açan bir gelişme olmuş. Dünyanın en iyi 5 plastik cerrahi uzmanından birisi olarak gösterilen Dr. Des Fernandes bu alanda 1980’lerde öncülük etmiş bir isim. Dr. Des Fernandes ciltte foto yaşlanma, radyan, kirlilik, stres ve çevremizin zararlı etkilerine karşı A Vitaminini yüksek dozlarda kullanan ilk kişidir. Yoğun araştırmalar sonucunda Dr. Des Fernandes cilt bakımında A Vitaminin temel rolünü keşfetmiştir. Özellikle güneş ile ilgili cilt sorunlarının dünya çapında artması sonucunda, sağlıklı bir görünüm sağlayan cilt bakım serisi üretmeye karar vermiştir.


Bu amaçla 1990’da kurulduğundan beri A Vitamini Environ’un cilt bakım felsefesinin temel içeriği olmuş. Environ ürünleri ile her gün A vitamininin cilde yüklenmesi daha sağlıklı ve daha esnek olmasını sağlıyor. Marka, antioksidan ve peptit gibi başka temel besinlerle birleştirilerek, uzun vadeli cilt gelişimi olduğunu iddia ediyor. Environ 70 ülkede 140 ürün ile kapsamlı global marka haline gelmiş olan Environ ürünleri sadece güzellik salonları, spalar ve Harvey Nichols’da satılıyor.

© 2017 mika for earth